В Комунальному закладі "Пісочинський ліцей "Мобіль" Пісочинської селищної радиХарківського району Харківської області створено умови для забезпечення доступу осіб з особливими освітніми потребами як до будівлі , так і до всіх приміщень.

Так, при будівництві школи встановлено пандус, кут нахилу якого відповідає державним будівельним нормам для людей з особливими освітніми потребами. Ширина всіх дверних отворів складає 90 см, що дозволяє вільно пересуватися особам на візочках.

Для пересування осіб з особливими потребами в закладі є ліфт (з 1 по 3 поверх). Ліфт має поручні, систему захисту від передчасного закривання дверей. Площа ліфту дозволяє знаходитися в ньому людині на візочку та особі, яка її супроводжує.

Для дітей з ООП на першому поверсі обладнана кімната психологічного розвантаження, в якій є місце для відпочинку та комп'ютеризоване робоче місце з доступом до мережі Інтернет. Для дітей з ПОРА встановлено тапчан, є поручні. в якому учні з порушенням опорно-рухового апарату в розташовуються На 1 поверсі обладнано спеціальний туалет для дітей з ПОРА.

Для учнів, що пересуваються на візочках, використовуються спеціальні меблі, які дозволяють дитині вільно під’їхати до свого робочого місця. Висота парт регульована.

У КЗ "Пісочинський ліцей "Мобіль" у 2020/2021 навчальному році працюють три інклюзивних класи.

Фото ліцею

Кiлькiсть переглядiв: 649