Візит волонтера Go camp з програмою "Innovations and Entrepreneurial Culture. Kyivstar"

Album 1 Album 2 Album 3 Album 4 Аlbum 5

____________________________________________________________________________________________________


Пісочинський ліцей "Мобіль" у 2019 році приймає участь у програмі майбутніх лідерів FLEX.

Завдяки програмі Future Leaders Exchange (обмін майбутніми лідерами) українська молодь має можливість протягом року навчатися в американській школі та жити в американській сім’ї.

Це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США (Bureau of Educational and Cultural Affairs). В Україні вона адмініструється організацією Американські Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки й Міністерства молоді та спорту України.

Дві школярки ПЛ "Мобіль", Батюта Єлизавета та Драгун Софія пройшли 5.10.19 до ІІ туру змагань, який відбудеться 06.10.19. Підтримаємо їх у цьому!

_____________________________________________________________________________________________________

Пісочинський ліцей "Мобіль" приймає участь у конкурсі Гринвіч, реєстрація до 20.10.19


Шкільний етап олімпіади з англійської мови для учнів 4,8-11 класів 17.10.19


ІІ етап олімпіади з англійської мови для учнів 4,8-11 класів 01.12.19


Інтегрований урок-проект у 9-их класах "Pollution - екологічна проблема сучасності" екології та англійської мови


Засідання РМО та ШМО іноземних мов

28.10.19 та 29.10.19 відбулось засідання РМО та ШМО іноземних мов на базі Пісочинського ліцею та Пісочинського ліцею "Мобіль".

На засіданні групи молодих вчителів обговорювали питання труднощів, що виникають в роботі молодих спеціалістів та шукали шляхи їх вирішення.

На засіданні творчої групи вчителів старшої школи розповідали про свій досвід у проведенні екзаменів, про те, як розвинути граматичні навички та навички аудіювання для підготовки до Use of English та аудіювання з ЗНО. Обговорювали стратегії підготовки до шкільних та районних олімпіад. Ділилися сучасними методами навчання за допомогою YouTube, методами навчання на основі native English sources. Розбирали рівні володіння мовою на закінчення 9 та 11 класів та практичні компетенції, яких необхідно набути учням


Засідання районного методичного об'єднання вчителів іноземних мов

31.10.19 відбулось засідання районного методичного об'єднання вчителів іноземних мов на базі Пісочинського ліцею. Тема, яку оговорювали, на РМО була "Шляхи підвищення та удосконалення професійної компетентності вчителів", де керівник Ліпун Гордей Валерійович зазначив необхідність розвивати професійні якості та навички сучасними методами. Наступне питання було "Робота з інтернет ресурсами", де вчителі обмінялися практиками та стратегіями розвитку методичної та іншомовної компетентності за допомогою Інтернет-ресурсів


Конференція видавництва Macmillan для вчителів англійської мови у початковій та середній школах

Кафедра іноземних мов продовжує вдосконалювати свої знання та практичні навички навіть під час канікул. Тренінг від видавництва Macmillan у конференц-залі стадіону "Металіст" для вчителів англійської мови початкових та середніх класів.

Дізнались, що очікувати випускникамам 2021 року ЗНО з англійської мови є обовязковим (вибрати історію чи англійську), за змістом ЗНО 2020 не вірізнється від минулорічного, а у 2024 треба чекати на розділ Speaking.

Також познайомилиcь з підрчниками видавництва, які є рекомендованими МОН для навчання у школах. Це All clear, Way Ahead, Laser 2 edition, Getaway, Academy STARS та інші.

Також у програмі було два тренінги (Тренінг 1:«Reading in Primary School: Literacy vs. Skill», byLidia Symak, CELT-P/S Trainer, YL DOS of “Grade Education Centre”; Тренінг 2:“Teaching Vocabulary in Secondary School”, by Valentyna Popova, Teacher Trainer, CELTA/IHCYLT, Oxford Prime Academy), д ена практиці тренери розповіли як саме навчати за сучасними методиками.


Інтегрований урок біологія та англійська мова

Інтегрований урок біологія та англійська мова у 11 класі на тему "How alcohol affects your brain?" Розмовляли про негативні наслідки вживання алкоголю і до чого призводить надмірне вживання, про різницю сп'яніння та алкоголізму, дивились відео та обговорювали про вплив алкоголю на роботу мозку та які бувають наслідки вживання алкоголю під час вагітності. Інтегрований урок - це спільна тема на різних предметах, щоб висвітлити її з точки зору кожного з них. Унікальність англійської мови полягає в тому, що будь-який предмет може бути розглянутиій через призьму іноземної мови, іноземної культури та традицій. Такий експеримент дозволяє зробити іноземну мову інструментом спілкування на будь-яку тему.


/Files/images/listopad/IMG-5ccef328dec82c2aaba7a780fdff1967-V.jpg

/Files/images/listopad/PicsArt_11-20-12.24.03.jpg

/Files/images/listopad/IMG-a0fcf50b72c6132d63ef56de04b2675e-V.jpg


ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (РАЙОНИЙ РІВЕНЬ)

01.12.19 учні ліцею "Мобіль" прийняли участь у ІІ етапі олімпіади з англійської мови.

4 клас: І місце - Следнєва Поліна, 4-Б.

8 клас: І місце - Дешаліт Кирило, 8-Б.

ІІ місце - Логвіненко Оксана, 8-А.

ІV місце - Драгун Софія, 8-А.

9 клас: І місце - Кукліна Марія, 9-А.

ІІ місце - Батюта Єлизавета, 9-Б.

10 клас: І місце - Циганенко Анастасія.

11 клас: І місце - Остапченко Данило. ІІІ місце - Жидко Тетяна.

/Files/images/gruden_2019/ec74c9fb3ee3d772fa2543a561ccf2f1.jpg


Інтернет-олімпіада "На урок" з англійської мови, І семестр

На цьому тижні відбулося нагородження переможців та учасників інтернет олімпіади"На урок" з англійської мови.

Переможці старших класів:

9 клас:

Диплом ІІІ ступеня – Подолянюк Аміна, Кривкіна Каріна.

Диплом ІІ ступеня – Беляєва Марія, Удовіченко Станіслав.

Диплом І ступеня – Кукліна Марія.

8 клас:

Диплом ІІІ ступеня – Ворона Данило, Котков Владислав.

Диплом ІІ ступеня – Дешаліт Кирило.

6 клас:

Диплом І ступеня - Чорнобай Олена.

Диплом ІІІ ступеня - Сорока Софія, Тормозова Вероніка.

7 клас:

Диплом І ступеня – Тараненко Олександр, Конюхова Альбіна, Волошко Данило, Ковальов Георгій.

Диплом ІІІ ступеня – Максим Олег, Риженко Юлія, Дікалова Поліна.

5 клас:

Диплом ІІ ступеня - Сєркова Вероніка.

Диплом ІІІ ступеня - Кривкіна Софія.

Переможці молодших класів:

2 клас:

Диплом І ступеня – Кісельова Даша, Кошарний Кирило,Білостоцька Вероніка, Щербакова Дмитро, Стрельникова Маргарита, Махно Давид, Стрельников Сергій, Пунтус Таїсія, Нестеренко Єгор, Розладами Поліна, Овсяннікова Даша, Лісовий Микита, Демура Микола, Гооінко Кіра, Клюс Кіра, Юдіна Марія, Колосовський Кирило, Горкольцев Олександр, Гончарук Ярослав, Помазан Артем, Почепецька Єлизавета, Чехов Іван, Гавриленко Вікторія, Середа Михайло, Міронік Анна, Метелиця Аліса, Зіночкін Максим, Лимаренко Марія, Буркота Дар'я, Бєлкін Матвій, Банан Марія, Ваганова Софія, Матвєєва Діана, Ліомбе Молуа Фейво Дана.

Диплом ІІ ступеня – Поповченко Олександра, Юшко Карина, Сердюченко Марк, Шовкун Марія, Цяцька Анастасія.

Диплом ІІІ ступеня – Дяченко Марія, Могилевська Ксенія, Святненко Леонід.


Всеукраїнська олимпіада з англійської мови ІІІ етап (обласний), І та ІІ тур.

18.01.2020 р. троє учнів ПЛ "Мобіль" стали учасниками ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, І тур, який проходив у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С.Сковороди. Учасників олімпіади привітали організатори олімпіади з виходом у ІІІ етап, побажали успіхів! У І турі приймали участь учні 9 класу - Кукліна Марія (з 52 учнів), 10 класу - Циганко Анастасія (з 59 учів), 11 класу - Остапченко Данило (з 66 учнів).У ІІ тур були запрошені учні 9 та 11 класу, який відбувся 25.01.2020 р.

Остаточні результати олімпіади були оприлюднені на сайті Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації 29 січня 2020 року.

Остаточні результати олімпіади, які за підсумками були оприлюднені на сайті Департаменту науки і освіти Харківської області:

Остапченко Данило, 11-А клас (2019-2020 н\р) - ІІІ місце,

Кукліна Марія, 9-А клас (2019-2020 н\р) - ІІІ місце.


Участь у GO CAMP 2020

Пісочинський ліцей "Мобіль" пройшов до участі у проекті GO CAMP та чекаємо на іноземного волонтера з 1 червня по 12 червня 2020 року.

У 2020 році у Всеукраїнському проекті пришкільних мовних таборів з іноземними волонтерами Go Camp візьмуть участь 500 шкіл з усієї України. Будемо виконувати одну з 4 програм (Animal Planet, Art&Creativity, Dreaming Big with Київстар (вже була), School as the heart of the community). Вітаємо команду учнів та вчителів, які заповнювали анкети, знімали та монтували мотиваційне відео і активно приймали участь! Чекаємо на волонтера та запалимо це літо разом!


Інтернет-олімпіада "На урок" з англійської мови, ІІ семестр

2020-03-10

А учні Пісочинського ліцею "Мобіль "завжди активно приймають участь в олімпіаді з англійської мови "На урок". Зимова сесія також не була винятком.

Маємо гарні результати.

3 класи:

Диплом І ступеня: Пелих Роман, Радигіна Дар'я, Радченко Анастасія, Наумов Олексій, Попова Катерина, Томільчик Єлизавета, Черновцева Вікторія;

Диплом ІІ ступеня: Ткачук Вероніка, Швець Ярослав, Мартовицький Владислав.

8 класи:

Диплом І ступеня: Ворона Данило, Корчукова Карина;

Диплом ІІ ступеня: Орда Ірина;

Диплом ІІІ ступеня: Максимов Володимир.

9 класс:

Диплом ІІ ступеня: Подолянюк Аміна.


Семінар для вчителів англійської мови від видавництва англомовної літератури mm publications

Фото події

10 березня на базі ХНУРЕ вчителі кафедри іноземної філології відвідали методичний семінар, який був організований видавництвом MM Publications та компанією Лінгвіст. Семінар був проведений в форматі он-лайн конференції, головний спікер- висококваліфікований і досвідчений тренер Angela Konstance. Всі присутні отримали цінні поради щодо організації групової роботи на уроці,а також взяли участь в інтерактивному практичному воркшопі,присвяченому викладанню англійської мови в початковій школі. По завершенні семінару кожен учасник отримав сертифікат. Самоосвіта вчителів ліцею "Мобіль" завжди в динаміці!

Кiлькiсть переглядiв: 39