Участь у заходах

Практичним психологом ліцею Сіренко Оленою проведені корекційно-розвиткові заняття у 1-х класах за програмою Сидоренко Н.О. «Психологічні перлинки для кожної дитинки» з метою адаптації до шкільного навчання, розвитку в учнів навичок спілкування, формування позитивних рис характеру, створення позитивного емоційного настрою та атмосфери «безпеки» в класі.

/Files/images/psiholog/Слайд3.JPG

/Files/images/psiholog/Слайд2.JPG

/Files/images/psiholog/Слайд4.JPG


На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 111 «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року», а також з метою підвищення рівня поінформованості школярів і посилення компетентності з цього питання у рамках «Тижня протидії торгівлі людьми» у КЗ «ПЛ«Мобіль» з 15 жовтня по 22 жовтня 2019 року практичним психологом проведено наступні заходи:

 З учнями 5-х класів проведено дискусію за темою : «Запобігання торгівлі людьми:що ти про це знаєш?»

 Учні 9-А, 9-Б класів проведено бесіду за темою: «Не стань жертвою торгівлі людьми» з переглядом і подальшим обговоренням навчального відеофільму щодопрофілактики протидії торгівлі людьми «Станція призначення - життя».

 Учні 11-А класу взяли участь у круглому столі за темою: «Навчання за кордоном: можливості і реалії» з переглядом і подальшим обговоренням навчального відеофільму щодо профілактики протидії торгівлі людьми «Небезпечна гра».

/Files/downloads/заходи.jpg


06 листопада 2019 у КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної рада» відбувся методично-практичний семінар для практичних психологів, соціальних педагогів, асистентів учителів/вихователів та логопедів закладів дошкільної та загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради за темою «Адаптація й соціалізація учнів перших та п’ятих класів, дітей з особливими освітніми потребами».

Свій досвід роботи представили соціальний педагог КЗ «Пісочинський ліцей» Болотських Тамара, практичний психолог КЗ «Пісочинська ЗОШ» Мельник Марина, практичний психолог КЗ «Березівська ЗОШ» Руднєва Ірина та практичний психолог КЗ «Пісочинській ДНЗ «Теремок» Лобот Наталія.

Головним гостем семінару стала директорка КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр Мереф’янської міської ради Харківської області» Педан Таісія, яка провела тренінг за темою «Організація та проведення корекційно-розвивальних занять в умовах інклюзивної освіти як складова успішної адаптації дітей з особливими освітніми потребами до освітнього процесу» та відповіла на запитання працівників психологічної служби, педагогів Пісочинської ОТГ щодо організації інклюзивного навчання у закладі освіти та принципами роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

У роботі семінару взяли участь 12 осіб.

/Files/images/listopad/IMG_20191106_155732.jpg


/Files/images/2018_2019/psiholog/1/Слайд1.JPG/Files/images/2018_2019/psiholog/1/Слайд2.JPG/Files/images/2018_2019/psiholog/1/Слайд3.JPG


/Files/images/2018_2019/novini/srenko/1/Слайд1.JPG

/Files/images/2018_2019/novini/srenko/1/Слайд2.JPG

/Files/images/2018_2019/novini/srenko/1/Слайд3.JPG

/Files/images/2018_2019/novini/srenko/1/Слайд4.JPG


Практичний психолог Сіренко Олена 20 та 21 червня 2019 р. брала участь у семінарі-тренінгу "Використання посібника для тренера "Репродуктивне здоров'я та відповідальна поведінка учнівської молоді" та посібника для проведення інтерактивних занять "Здоров'я молоді та його складові" в освітньому процесі школи ". Отримані знання стануть корисними у просвітницькій та профілактичній роботі щодо здорового способу життя, статевого та репродуктивного здоров'я, формування усвідомленої та відповідальної поведінки, закладання основ відповідального батьківства під час проведення занять із учнями 9-11 класів

/Files/images/jovten/9.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 126