Розклад гуртків на 2020-2021 н/р

Розклад роботи гуртків

в Комунальному закладі «Пісочинський ліцей «Мобіль»

на 2020/2021 навчальний рік

Назва гуртка Кабінет Клас Дні роботи Час роботи Керівник
Юний стрілець 213 1 група – 6, 7 клас Вівторок 1 група 16.00 – 17.00 Довбак Микола Ігорович
Середа 1 група 16.00 – 17.00
Четвер 1 група 16.00 – 17.00
Влучний стрілець 213 1 група – 8, 9 клас 2 група – 10, 11 клас Вівторок 1 група 17.15 – 18.15 2 група 18.30 – 19.30 Довбак Микола Ігорович
Середа 1 група 17.15 – 18.15 2 група 18.30 – 19.30
Четвер 1 група 17.15 – 18.15 2 група 18.30 – 19.30
Театральне мистецтво (наукове) 205 1 група – 7-9 клас Понеділок Четвер 16.00 – 17.30 16.00 – 17.30 Водолажська Олена Віталіївна
Пішохідний туризм 205 1 група – 5-11 клас Середа 16.00 – 17.30 Радченко Олександра Михайлівна
П’ятниця 16.00 – 17.30
Тейквондо с/з Вівторок 17.00 – 18.30 Мирошник Дмитро Юрійович
Четвер 18.45. – 20.15
Субота 10.00 – 11.30 11.45 – 13.15
Велоспорт с/з Середа 17.00 – 21.00 Гримайло Ігор Костянтинович
П’ятниця
Пішохідний туризм с/з Середа 15.00 – 17.00 Распопов Андрій Миколайович
Екологічне краєзнавство с/з Середа 15.00 – 17.00 Кривопустов Сергій Миколайович
Естрадні танці Мала с/з Понеділок 15.00 – 17.00 17.15 – 19.15 Ганна Юріївна Токаренко
Середа 15.00 – 17.00 17.15 – 19.15
П’ятниця 15.00 – 17.00 17.15 – 19.15
Айкідо Мала с/з Понеділок 19.00 – 21.00 Листопадов В’ячеслав Валерійович
Середа 19.00 – 21.00
П’ятниця 19.00 – 21.00
Вівторок 18.00 – 20.00
Четвер 18.00 – 20.00
Субота 11.00 – 13.00
Шахи 124 Понеділок 17.00 – 18.30 Тесленко Ігор Юхимович
Вівторок 17.00 – 18.30
Середа 17.00 – 18.30
Четвер 17.00 – 18.30
П’ятниця 17.00 – 18.30
Англійська мова Macmillan 311 Понеділок 15.45 – 16.45 18.15 – 19.15 19.15 - 20.15 Надія Анатоліївна Російчук
Середа 15.45 – 16.45 18.15 – 19.15 19.15 – 20.15
Англійська мова Macmillan 310 Вівторок 15.45 – 16.45 18.00-19.00 Надія Анатоліївна Російчук
Четвер 15.45 – 16.45 18.00-19.00
Вірменські танці Мала с/з Четвер 15.00 – 17.45 Оганесян Гамлет Самвелович
Хор 304 Вівторок 15.40 – 19.50 Бучинська Ганна Леонідівна
п’ятниця 15.40 – 19.50
Малювання 140 Понеділок 10.45 – 11.45 Бондарева Вікторія Миколаївна
П’ятниця 10.45 – 11.45
Понеділок 12.00 – 12.45
П’ятниця 12.00 – 12.45
Футбол Шкільний стадіон Вівторок 16.30 – 18.30 Медведєв Денис Іванович
Середа 16.30 – 18.30
Четвер 16.30 – 18.30
П’ятниця 16.30 – 18.30
Субота 9.00 – 12.00
Неділя 9.00 – 12.00
Вірменська мова 312 Четвер 17.00 – 18.00 Авагян Метакса Гургенівна
Військово-спортивне багатоборство C|з 17.00 – 18/30
Фортепіано 120 Вівторок 13.50 – 17.15 Стельмах О.П.
Середа 13.00 – 19.15 Звегінцова М.П.
Четвер 13.50 – 16.45 Стельмах О.П.
Кiлькiсть переглядiв: 545