Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічна база ліцею відповідає цілям і завданням освітнього закладу. Будівля ліцею розміщена на земельній ділянці площею 1,372 га, площа забудови основної будівлі 2763м2, загальна площа приміщень 7755м2, поверховість 3 поверхи з цокольним поверхом та технічним поверхом, висота орієнтовно 16,0м (кадастровий номер 6325157900:00:005:0186). Заклад енергоефективний: утеплений по периметру споруди, всі світильники – світлодіодні.

Територія ліцею огороджена металевою сіткою та огородженням h=1/2м. На ділянці закладу розташовані зони: навчально-дослідні, спортивні та ігрові зони відпочинку.

Під’їзні шляхи та прилеглі території асфальтовано, подвір’я закладу викладено тротуарною плиткою. Так як заклад має напівзамкнутий контур, всередині організовано внутрішній дворик для тихого відпочинку.

Перед фасадом закладу є площадка для урочистих заходів, вздовж паркану висаджені дерева, облаштовані клумби, встановлено зовнішній та внутрішній відео нагляд.

Ліцей має в’їзд до харчоблоку та пожежний в’їзд, для зручності учнів та учителів є калитки, які виходять до припарковочної зони. Перед входом на територію закладу облаштована стоянка для автомобілів людей, що мають обмежені можливості. На вході у заклад встановлено пандус. Спортивний комплекс навчального закладу складається зі спортивної зали (280м2) та спортивно-танцювальної зали (75,09м2), міні0футбольне поле із штучним покриттям, баскетбольний майданчик. На спеціальному майданчику, встановлено тренажери, площадку «воркаут», тенісні столи.


До послуг учнів - 27 навчальних кабінетів, з них 2 комп’ютерних класи, 2 лінгафоні кабінети, 2 майстерні. В школі працює їдальня, яка забезпечена технологічним обладнанням, інвентарем, посудом у повному обсязі. В кожному кабінеті встановлено мультимедійне обладнання, ноутбук для учителя, в тому числі – 9 мультимедійних комплексів. Мультимедійний комплекс установлено в шкільній медіатеці, мультимедійний проектор – в актовій залі. Актова зала розрахована на 200 посадкових місць, забезпечена світловою та звуковою апаратурою.

Навчальні кабінети мають обладнання відповідно до Типового переліку обладнання кабінетів, в тому числі –цифрову лабораторію «Ейнштейн» для кабінету фізики, цифрові мікроскопи для кабінету біології, метеостанцію для кабінету географії. Бібліотечний фонд налічує - 8769 примірників художньої та навчальної літератури.

Усі кабінети підключені до мережі інтернет, рекреаційні зони – до WiFi.

Кiлькiсть переглядiв: 671