Будівництво школи в мікрорайоні "Мобіль" розпочалося наприкінці 2015 року. Це перша школа, яку звели "з нуля" в Харківській області за останні 12 років. Школа триповерхова.

/Files/images/1/стр.jpg /Files/images/1/стройка.jpg

Школу побудовано за найсучаснішими технологіями та обладна за останнім словом техніки. Школа енергоефективна. Окрім утеплення, тут унікальна система опалення встановлено примусову вентиляцію, яку за потребою може бути включено на провітрювання, а за потребою до 40 % тепла може надаватися через вентканали до будь-яких навчальних приміщень, у тому числі великих. Кожен світильник у школі – світлодіодний. Встановлено відеокамери, сигнал з яких виведено на пульт охорони. Камери у кабінетах початкової школи та рекреаціях працюють у режимі онлайн. Школа має свою серверну, і всі комп’ютери вже поєднано в локальну мережу. У кожному кабінеті є мультимедійний проектор. Кожен вчитель має персональний комп’ютер. Обладнано два комп’ютерні класи, два лінгафонні кабінети, встановлено інтерактивні дошки. Проектори та екрани встановлено в актовій залі та бібліотеці. У бібліотеці є зона відпочинку для дітей — інтелект-зона, встановлено шахові стіл.

В школі є пандус, ліфт, який дозволяє дітям пересуватися з 1 по 3 поверх, безперешкодний доступ до всіх приміщень. Для дітей обладнано кімнату психологічного розвантаження, спеціальний туалет, навчальний кабінет має спеціально пристосовані парти.

/Files/images/1/шк.jpg

/Files/images/1/21-1024x683.jpg

1 вересня 2017 року школу було відкрито Президентом України Петром Порошенко

/Files/images/vdkrittya_shkoli/2.jpg

/Files/images/vdkrittya_shkoli/1.jpeg/Files/images/vdkrittya_shkoli/см.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 646