Оголошення про конкурсний відбір кандидатур на зайняття посади директора Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області»

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради оголошує конкурс на зайняття посади директораКомунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області»(місце знаходження закладу освіти:62418,Харківська обл., Харківський район, смт Пісочин, вул.Технологічна,4А)

Найменування посадита умови праціДиректор закладу загальної середньої освітиПосадовий оклад, надбави, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно доПостанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів ікоефіцієнтів з оплати праці працівників установ закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»(зі змінами); Постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 № 859«Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств»(зі змінами).
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора закладу загальної середньої освітиПосаду директора закладу загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типу і форм власності,може обіймати особа, якає громадянином України,вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.
Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та терміни їх поданняОсоба, яка претендує на зайняття посади директора закладу загальної середньої освіти особистоподає(або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) такі документи:-заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно доЗакону України«Про захист персональних даних»;-автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);- копія паспорта громадянина України;- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) освітнього ступеня спеціаліста або магістра;-документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;-довідка про відсутність судимості;-довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;-мотиваційний лист, складений у довільній формі. Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.Документи подаються до конкурсної комісіїзз18.06.2021по16.07.2021(8.30 – 17.30 години), за адресою:62416, Харківська обл., Харківський р-н,смт.Пісочин,вул. Молодіжна, 2,каб. №307.
Дата та місце проведення конкурсного відбору18.08.2021об11.00 годині у приміщенні актової зали Пісочинської селищної ради (за адресою:62416, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Пісочин,пров.Транспортний, 2)
Етапи проведення конкурсного відборуКонкурсний відбір проводиться поетапно:І етап.Тестові завдання на посадудиректоразакладузагальної середньої освіти.ІІ етап. Ситуаційне завдання.ІІІ етап. Публічна та відкрита презентація державною мовою Перспективного плану розвиткуКомунального закладу «Пісочинський ліцей«Мобіль»Пісочинської селищної радиХарківського району Харківської області»та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.
Прізвище, ім'я, та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає інформацію з питань проведення конкурсуБєлова Юлія Сергіївна,тел.(057)7660119,E-mail: pisochin-osvita@ukr.net
Кiлькiсть переглядiв: 44